Audioquest NRG-X2 hálózati kábel, 2m
27.000 Ft
Menny.:db

Audioquest NRG-X2 hálózati kábel, 2m

Gyártó cikkszám: NRGX2EUC72M
Cikkszám: 092592097629
Gyártó: Audioquest
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Budapesti üzlet: Rendelhető
Debreceni üzlet: Raktáron
Győri üzlet: Rendelhető
Központi raktár: Rendelhető
Kedvencekhez adom
Kábel hosszúság
27.000 Ft
Menny.:db

Leírás

 



NRG-X2 tápkábel

Az AudioQuest díjnyertes NRG-X AC tápkábeleit sokan szeretik - tapasztalt audiofilek és kezdők is -, a teljesítmény és érték páratlan kombinációja miatt. Az alap AC tápkábelekkel vagy akár prémium kábelekkel összehasonlítva, hasonló vagy magasabb áru viszonyítás alapján, az NRG-X kábelek mindig nagyobb basszust, jobb átmeneti artikulációt, nagyobb hangminőséget és még sok más olyan értékes térbeli hangzást nyújtanak, amelyek életre keltik a hallgatott zenét.


Jellemzők:

  • Szerkezete: Double balanced
  • Anyaga: Tömör LGC Réz (Long - Grain Copper)
  • Szigetelés: PVC
  • Csatlakozó: 2 pólusú dugó / IEC (C7)
 

 

IRÁNYÍTOTT VEZETŐK
Az AudioQuest sokoldalú zajkioltási technológiájának alapvető része az irányított vezetők, amelyek biztosítják az indukált zaj megfelelő elvezetését.

 

TÖMÖR HOSSZÚ-SZEMCSÉS RÉZ (LGC) VEZETŐK
A hosszú-szemcsés rézben kevesebb a szennyezés és a szemcse csomópont, így kisebb torzítást és digitális időzítési hibákat eredményez.

 

FÉLSZILÁRD KONCENTRIKUS VEZETŐK
Félszilárd koncentrikus vezető topológiánkban a szálak szorosabban vannak húzva és ezáltal soha nem változtatják helyüket, ezzel jelentősen csökkentve a szál-kölcsönhatás torzulását.

 


Ezek az új NRG-X sorozatú tápkábelek irányított vezérlésű hosszú szemű réz (LGC)-t tartalmaznak félszilárd koncentrikus topológiában - olyan kifinomult fizikai elrendezésben, amelyben a szálak szorosabban vannak húzva egymáshoz, így soha nem változtatják meg a kötegben a helyzetüket. Az irányított LGC minimálisra csökkenti a fémvezetékekben lévõ szemcsék által okozott torzulást, ami viszont biztosítja, hogy az indukált zaj megfelelõen eloszoljon és azzel a zajt olyan helyre irányítva, ahol a legkevesebb kárt tudja okozni a rendszer teljesítményében.

 


Míg a korábbi X kábeleknek 37 szál volt három rétegben az egyetlen középső szál köré fonva, az új X sorozatú tápkábeleknek csak hét nagyobb szálja van, amelyek egy egységes réteget tartalmaznak a középső szál körül. Ez a finomítás egyszerűnek tűnhet, de a jobb eredmény magáért beszél. Ezenkívül a 2 pólusú NRG-X2 a szupervékony C7-es véggel tökéletesen kapcsolható a Sonos termékekekhez, játékkonzolokhoz.

Paraméterek

Kábel típusa Hálózati kábel
Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.

Hasonló termékek

Audioquest JitterBug FMJ USB adat- és tápzaj szűrő

22.900 Ft
Kedvencekhez adom

Mások ezeket is megnézték

JBL PartyBox Stage 320 Bluetooth hangsugárzó

254.999 Ft 225.999 Ft
-11%
Kedvencekhez adom

JBL Bar 800 PRO 5.1.2 csatornás Dolby Atmos Soundbar

279.999 Ft
Kedvencekhez adom

Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless fejhallgató, fekete

143.990 Ft
Kedvencekhez adom

JBL PartyBox 710 Bluetooth hangsugárzó

349.999 Ft
Kedvencekhez adom

JBL Boombox 3 vízálló hordozható Bluetooth hangszóró, fekete

239.999 Ft 159.999 Ft
-33%
Kedvencekhez adom

Denon AVR-X1700H 7.2 házimozi erősítő, fekete

269.990 Ft 189.990 Ft
-30%
Kedvencekhez adom

JBL Cinema SB560 3.1 csatornás Soundbar

99.999 Ft
Kedvencekhez adom

JBL Xtreme 3 bluetooth hangszóró, fekete

139.999 Ft 95.999 Ft
-31%
Kedvencekhez adom

JBL PartyBox Ultimate Bluetooth hangsugárzó

619.999 Ft 529.999 Ft
-15%
Kedvencekhez adom

JBL Endurance PEAK 3 True Wireless sport fülhallgató, fekete

44.999 Ft 36.499 Ft
-19%
Kedvencekhez adom

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Van ilyen terméked?
Írd meg róla a véleményed!